Wormhole - most do Aptos

Jeśli robiliście mosty z np. EVM na Aptos, napiszcie jakie macie z tym doświadczenia i ewentualne problemy. Ja robiłam most z sieci Polygon USDC, niestety żadna ze znanych mi aplikacji nie widziała tych USDC, w związku z tym nie mogłam ich uzyc, więc środki powędrowały z powrotem. O dziwo zostały na sieci Polygon zapisane jako token natywny i równiez wiele aplikacji ich nie widziało. Juz nie pamietam jaka, ale jedna znalazłam, która widziała te USDC i zamieniłam na Matic, żeby nie było problemu.

15 Likes

NIkt z obecnych tutaj nie robił tego czy nie chce podzielic sie doświadczeniem, a może podpowiedzią, co zrobic, żeby było ok

5 Likes

Excellent :heart::fire::rocket::rocket::fire::fire::fire::fire::rocket:

4 Likes

Jakiś czas temu Native USDC zostało wprowadzone przez Circle, co trochę zaczęło mieszać bo wiele dappsów ich nie obsługuje.

Idealnie by było w pierwszej kolejności sprawdzić jaki USDC wysyłasz i czy jest na danej sieci (akurat ten USDC), albo jak potrzebujesz USDC to na jaki zamieniasz…

Natomiast token na który wymieniłaś jest jak najbardziej legitny :slight_smile: choć pewnie trochę strachu się najadłaś :slight_smile:

Mam nadzieję że pomogłem i jak coś to postaram się jeszcze pomóc.

4 Likes

Wormohole​:rocket::rocket::rocket::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming::person_facepalming:

2 Likes

Poradziłam sobie, odzyskałam je, ale z wysylką na Aptos to nie jest tylko problem z USDC, z niektórymi innymi równiez.

3 Likes

WOW! Great! Like

5 Likes

Goood :rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket::rocket:

2 Likes

Wormhole z tą swoją koniecznością odbioru z 2 strony to jest dla mnie spalony. I drożej i wolniej i mniej wygodnie od L0

3 Likes

dla mnuie tez niewygodnym, zrobiłam troche transakcji pod dropa

1 Like

It has been suggested that North Korea is funding its nuclear weapons program with the proceeds from cyber attacks on cryptocurrency firms. (Reuters)

1 Like