Haftalık Aptos Haberleri (23 Şubat 2024)

Bu haftanın "Haftalık Özet"ine hoş geldiniz! Her hafta, hızla evrilen ekosistem hakkında sizi bilgilendirmek için Aptos ve ekosistemle ilgili haberleri, gelişmeleri ve öne çıkanları derliyoruz.

:mega: Aptos Topluluğu dikkat! Aptos Collective için başvurular resmen başladı. Topluluğun önemli bir parçası olma şansını kaçırmayın: Buradan başvurabilirsiniz.

:memo: Aptos, open finance hareketini güçlendiriyor! Ondo Finance ile işbirliği içinde, geleneksel finansın güvenilirliğini blockchain’in verimliliği ve erişimiyle birleştirmeyi amaçlıyor! Daha fazlası.

:gear: En son spotlight’ı okumayı unutmayın: Pontem Network! Onları ekosistemimizde öne çıkaran şeyleri keşfedin: X Post.

:handshake: #ETHDenver’da Aptos’a hazır olun! Gelecek hafta Denver’da Aptos ile etkileşimde bulunabileceğiniz üç benzersiz fırsatınız olacak: Buradan kontrol edin.

:studio_microphone: Aptos kurucusu Avery Ching, MoveCon’da olacak! Detayları buradan görebilirsiniz.

:hammer_and_wrench: Geliştiriciler ve kullanıcılar! Aptos şimdi DappRadar’da. Aptos ekosistemi hakkındaki verilere erişebilecek ve DappRadar aracılığıyla önde gelen Aptos dapp’lerini daha detaylı inceyebileceksiniz: Daha fazlası için.

:computer: Geliştiriciler, Move on Aptos Bootcamp’ini kaçırmayın! 2 Mart - 31 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek bu etkinlik, uzmanlığını ilerletmek isteyen herkes için önemli. Şimdi yerinizi ayırtın.

:jp: :poland: :earth_africa:

Bölgesel Haberler

:studio_microphone: Aptos Collective hakkında kafanızda sorular mı var? Japonya topluluğunun Spaces etkinliği ile bilgi edinin. :jp:

:question: Aptos Polish Quiz’ine hazır olun! Takvimlerinizi işaretleyin ve bilgilendirici bir quiz etkinliği için hatırlatıcınızı ayarlayın. Heyecanlı yarışmaya buradan katılın. :poland:

:studio_microphone: Aptos Africa x Kade AMA: Hatırlatıcınızı ayarlayın! :earth_africa:

6 Likes

guzel haberler tesekkurler

3 Likes