Haftalık Aptos Haberleri (1 Mart 2024)

Bu haftaki Haftalık Özet’e hoş geldiniz, Her hafta, Aptos ve ekosistemle alakalı haberleri, gelişmeleri ve önemli olayları sizin için derliyoruz!

:mega: Heyecan verici bir haber! @ Aptos, Aptos ağının resmi X handle’ı oldu. Aptos Foundation tarafından yönetilen bu sayfa, topluluğa yardım etmeye ve Aptos, merkeziyetsiz ağı ve geliştirici ekosistemini desteklemeye adanmıştır. Buradan detayları görebilirsiniz.

:spiral_calendar: #GDC2024, Aptos Dünya Turu’nun bir sonraki durağı! Yerinizi buradan ayırtın: Aptos GameOn Happy Hour · Luma

:video_game: Neden gaming için Aptos’u seçmeliyiz? BaptSwap ve Werewolf and Witch, Aptos’un teknik üstünlüğü, stabilitesi, uygun gas ücretleri, aktif topluluğu ve daha fazlasının, Web3 oyun deneyimlerinin geleceğini şekillendirmek için onu mükemmel kıldığını vurguluyor. Daha fazla bilgi için buraya bakın!

İzlemeyi Unutmayın!

:tv: @AptosLabs’ın Kurucu Ortağı Mo Shaikh #TakingStock’un en son bölümünde! Sakın kaçırmayın:

:tv: Aptos Kurucu Ortağı Avery Ching, Aptos’u anlatıyor:

:studio_microphone: #ETHDenver’daki MODULAR DAY’de gerçekleştirilen Aptos sunumu kesinlikle heyecan vericiydi! X post.

Aptos Foundation x zkMe

:lock_with_ink_pen: Aptos’ta daha iyi bir gelişme ve güvenlik için büyük adım! Aptos Foundation ve blockchain kimlik çözümleri konusunda uzman olan zkMe güçlerini birleştirdi. Buradan kontrol edin!

:tr: :kr: :es:

Bölgesel Haberler

:studio_microphone: Aptos Labs’ın Kurucu Mühendisi Greg Nazario, ODTÜ Blockchain Topluluğu’nun Blockchain Günleri etkinliğine katılıyor! Buradan kontrol edin :tr:

:mega: Aptos Kore, 5 Mart 2024 Salı günü cross-chain DEX agregatörü Kana Labs ile bir AMA düzenleyecek. Daha fazla bilgi için Discord’umuza katılın! :kr:

:memo: İspanyol topluluğunu kapsayan içerik oluşturma yarışması 3 Mart’a kadar devam edecek. [Detaylar için](https://t.me

13 Likes

Thanks for the info and video link.

9 Likes

Thank you very much

6 Likes

link to english version
Aptos Weekly Digest (03.01.2024)

6 Likes

good information mate

4 Likes

tesekkurler! haberler guzel yine bu hafta

3 Likes

We need the English translation

3 Likes

Hello! You already have this :star_struck:

5 Likes