Aptos Quest Fundamentals

Kolejna już druga misja jest aktywna.

:globe_with_meridians: Ponad 100 tysięcy członków społeczności dołączyło do nas w pierwszej misji Aptos Fundamentals na Galxe

:spiral_calendar: Jeśli jeszcze nie rozpocząłeś swojej podróży z Aptos na Galxe, teraz masz okazję! Quest 1 został zamknięty, ale Quest 2 pozostanie otwarty do 31 grudnia 2023 roku.

Ukończ działania powiązane z najważniejszymi platformami DeFi na Aptosie, aby mieć szansę zdobyć kolekcjonerskie Aptosowe przedmioty.

Poniżej link do kampanii.

Działacie??

15 Likes

Jeszcze jak :muscle:

10 Likes

Lecimy z tematem!

10 Likes

ktoś to sprawdza?

10 Likes

when will our galxe mission is approved?

10 Likes

:wave: hello polish friends

9 Likes

It’s the good one that I’m following

9 Likes

Denerwują mnie te ich misje, wg mnie źle zaprojektowane, nigdy nie wiem czy wszystko mam zrobione zgodnie z ich mniemaniem, a poprawke juz nie ma czasu. No trudno, jesli 2 nie zaakceptują, to raczej spadam z ich Galxe, szkoda czsu i nerwów. A tak sobie pobiadiliłam, bez komentarza

10 Likes

Niestety nie jest idealnie, ale może uznali to za najlepsze rozwiązanie, Trzymam kciuki, że wszystko będzie okay i zostaniesz z nami w tej podróży :wink:

8 Likes

Długo czekaliśmy na zweryfikowanie zadanka przez Aptosa i się doczekaliśmy. Wszyscy macie zaliczone?

9 Likes

też mam zaliczone :grinning:

7 Likes

No i pięknie… Czekamy na kolejne zadanko, oby tym razem nie było takich cyrków :slight_smile:

7 Likes

hello my friends :slight_smile:

6 Likes

Ja Galxe to odpusciłem po tym jak jakiś czas temu przy zadaniu gdzie trzeba bylo dac follow chyba z 50 kont na twitterze, nie mogłem po tej akcji wrócic na adres EVM chyba z 2tyg walczyłem i niby support pomógł ale trwało to… na tyle długo że juz olewam temat… pozdro świry

6 Likes

nie zweryfikowana misja nr. 3, co teraz? Zrobią to po czasie?

5 Likes

lecim lecim z tym :slight_smile:

4 Likes