Aptos Haftalık Özet (22.03.2024)

Haftalık Özetimizin bu haftaki sayısına hoş geldiniz, Aptos’taki en son güncellemeleri her hafta, sizinle buluşturmaya devam ediyoruz.

:handshake: Google Cloud ve Aptos Labs arasındaki ortaklık, Aptos’ta oyun geliştirmenin yeni çağını başlatmaya hazırlanıyor.

:books: Trust Lab ile işbirliği içinde gerçekleştirilen Aptos Winter School büyük bir başarıya imza attı! 700 aday arasından seçilen 55 öğrenci, kapsamlı bir 2 haftalık programda mentorler, eğitmenler ve sektör öncüleri ile etkileşime geçme fırsatı buldu. Daha fazlasını keşfedin.

:hammer_and_wrench: Aptos Node v1.10.0 yayınlandı. Buradan kontrol edin.

:calendar: Mo Shaikh’in konuşmacı olarak yer alacağı, kaçırılmaması gereken Buidl Asia’nın 2. gün programı için takvimlerinizi işaretleyin, Perşembe, Mart 28. Kaçırmayın.

:memo: Aptos Foundation ve Daehong, Web3 sadakat, IP yönetimi ve ödeme sistemlerini yeniden tanımlamak için güçlerini birleştiriyor. Daha fazla bilgi edinin.

:india:

Bölgesel Haberler

:checkered_flag: Aptos India, Aptos ekosistem projeleriyle topluluğu eğitme ve güçlendirme misyonuna sizi de davet ediyor. Katılımcı olmak için buraya tıklayın. :india:

7 Likes